Неділя, 03.12.2023, 04:03
Вітаю Вас Гість | RSS

Зональний методичний кабінет ЗБПК

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 157
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Практичні психологи і соціологи


Протокол засідання регіонального методичного обєднання практичних
психологів та соціальних педагогів вищих педагогічних закладів
І рівня акредитації Південного регіону України
20-21 жовтня м. Запоріжжя
Присутні:
1. Муравська О.А. - практичний психолог, Запорізький педагогічний коледж, голова регіонального методичного об'єднання
2. Іщенко І.В. - викладач педагогіки Запорізького педагогічного коледжу.
3. Гура Т.Є. - викладач Запорізького національного державного університету, кандидат психологічних наук.
4. Джумига О.Є. - соціальний педагог КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж».
5. Скорина А.О. — практичний психолог КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж».
6. Семенча ЛГ. - соціальний педагог КДПУ «Нікопольське училище».
7. Копаєва Є.В. - практичний психолог Дніпропетровський педагогічний коледж ДНУ ім. О. Гончара.
8. Бикова Т.Б. - викладач педагогіки і психології, Запорізький педагогічний коледж.
9. Юрченко Т.М. - викладач педагогіки і психології, Запорізький педагогічний коледж.
10. Сизоненко Н.І. - викладач педагогіки Запорізький, педагогічний коледж.
 
Порядок денний

1. Аналіз виконання рішень регіонального засідання викладачів педагогіки і психології за 2009-2010 навчальний рік.
2. Презентація роботи циклової комісії Запорізького педагогічного коледжу.
3. Презентація веб-сторінки циклової комісії.
4. Психологічний супровід роботи з обдарованими студентами.
5. Система роботи з обдарованими студентами.
6. Використання комп'ютерної техніки в роботі практичного психолога у психодіагностиці та психопросвіті обдарованих студентів (обмін досвідом).
7. Перспективне планування роботи РМО на 2011-2012 навчальний рік.
8. Підведення підсумків регіональної наради викладачів шкільної педагогіки і психології.
І. Слухали Муравську О.А. - з інформацією про виконання рішень попереднього засідання РМО на базі КВНЗ «Бериславський педагогічний коледж» та результати заочних обговорень методичних матеріалів, документації практичних психологів та соціальних педагогів протягом року. 
І. Вирішили:
1. Інформацію Муравської О.А. прийняти до відома.
2. Довести до відома практичних психологів та соціальних педагогів регіону методичні матеріали інформаційно-методичного вісника методичного об'єднання викладачів психолого-педагогічних дисциплін регіону за 2009-2010 навчальний рік.
II. Слухали Юрченко Т.М. - про роботу створення веб-сторінки циклової комісії викладачів педагогіки і психології.
II. Виступили Джумига О.Є. -соціальний педагог «Новобузький педагогічний коледж»: «Представлені матеріали ілюструють систему навчально-виховної роботи та практичної підготовки студентів коледжу. Надзвичайно цікава інформація про вищеназвану роботу. Особливу увагу приділено позааудиторній роботі в комісії: психологічної агенції «Психея», проведенню педагогічних екскурсій, цікавих виховних заходів, роботі клубу «Педагогічних зустрічей». Вважаю доцільним вивчити досвід комісії викладачів педагогіки Запорізького педагогічного коледжу та створити аналогічні веб-сторінки, які б презентували роботу комісій викладачів педагогіки і психології регіону. 
II. Вирішили:
1. Схвалити досвід роботи практичного психолога та викладачів циклової комісії педагогіки і психології Запорізького педагогічного коледжу щодо створення веб-сторінки циклової комісії.
2. Рекомендувати практичним психологам та соціальним педагогам, а також цикловим комісіям викладачів педагогіки і психології регіону провести відповідну роботу.
III. Слухали Гуру Т.Є. - кандидата психологічних наук, викладача кафедри педагогіки і психології Запорізького національного державного університету з доповіддю про форми методи роботи з обдарованою молодцю, діагностику обдарованості, (текст додається)
IV. Слухали Муравську О.А. - практичного психолога Запорізького педколеджу з повідомленням «Психологічний супровід роботи з обдарованими студентами» (текст додається)
V. Виступили Скорина А. О. практичний психолог КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» про цікавий досвід роботи практичного психолога, новаторський підхід, вдалу побудову співпраці з викладачами по роботі з обдарованими студентами.
Виступили Семенча Л.Г. - соціальний педагог  Нікопольського училища КДПУ про впровадження досвіду роботи з обдарованими студентами в училищі, використання рекомендованих психодіагностик та опитування викладачів в Нікопольському училищі КДПУ.
Виступили Капаєва Є.В. - практичний психолог Дніпропетровського педагогічного коледжу ДНУ імені Олеся Гончара про можливості тренінгової роботи в роботі з обдарованими студентами.
Виступили Джумига О.Є. соціальний педагог КВНЗ «Новобузький педагогічний коледж» про вплив музики та розвиток музичних здібностей студентів, можливості самореалізації обдарованих студентів. 
III. Вирішили:
1. Детально познайомитися з досвідом практичного психолога та викладачів Запорізького педколеджу щодо діагностиці, організації методичної роботи та розвитку обдарованих студентів.
2. Подати методичні матеріали щодо форм і видів методичної роботи циклових комісій викладачів педагогіки і психології для друку в регіональний інформаційно-методичний вісник.
IV. Виступили Бикова Т.Б. - яка розказала про роботу творчої групи викладачів коледжу з обдарованими студентами, представила сайт гурткової роботи в Запорізькому педколеджі.
Котенко Н.П. - вчитель початкової школи Малої гуманітарної академії, яка розказала про розвиток творчих здібностей учнів молодших класів. Презентувала творчі роботи учнів 1-4 класів академії.
Сизоненко Н.І. — яка розказала про роботу гуртка «Педагогічні паростки».
Виступили викладачі філологічних дисциплін Запорізького педколеджу Скрипник Л.Г., Лапіна А.О., Гафарова Т.Н., які розказали про досвід роботи в творчій групі викладачів коледжу з обдарованою молоддю та представили творчі роботи студентів: збірки поезій, прозових творів, участь у Всеукраїнському конкурсі знавців української мови ім. П.Яцека. 
IV. Вирішили:
1. Схвалити досвід роботи викладачів педагогіки і психології Запорізького педколеджу щодо відбору та організації роботи з обдарованою студентською молоддю.
2. Представити матеріали роботи творчої групи викладачів коледжу в інформаційно-методичному збірнику.
V. Слухали Муравську О. А. про використання комп'ютерної техніки в роботі практичного психолога у психодіагностиці, психопросвіті обдарованих студентів.
V. Виступив Скорна А.О. запропонував відеозапис виховних занять. Презентував матеріали документальних фільмів «Исповедь наркомана», «Поговоримо про наркотики».
Семенча Л.Г. презентувала електронні варіанти методик Кетелла, М17С, РРІ, РАКІ, Будасси, Стреляу, Шмишека, Будассі, нервово-психічної адаптації, клінічний опитувальник, методика піктограм, методика самооцінки.
Копаєва Є. В. поставила проблему організації часу для проведення діагностичної роботи та нормативи часу практичного психолога.                                                 
V. Вирішили:
1. Продовжувати обмін матеріалами діагностики та психопросвіти, розробками корекційних занять.
2. Запланувати обговорення проблем щодо роботи зі студентами «групи ризику».
VI. Слухали Муравську О. А. - з інформацією про перспективний план роботи РМО на 2011-2012 навчальний рік.
VI. Виступили Семенча Л. Г. - соціальний педагог КДПУ «Нікопольське училище» з пропозицією включити до плану роботи РМО питання рсихотехнологій корекції афекту неадекватності та дезадаптованості студентів нового набору.
Копаєва Є.В. - практичний психолог Дніпропетровський педагогічний коледж ДНУ ім. О. Гончара з пропозицією про включення до плану роботи матеріали корекційних, тренінгових занять.
                                                                                                     VI. Вирішили:
1. Затвердити план роботи РМО викладачів педагогіки и психології на 2011-2012 навчальний рік з доповненнями.
VII. Слухали відгук учасників регіональної наради практичних психологів та соціальних педагогів Джумигу О.Є. Скорину А.О. Семенчу Л.Г. Копаєву Є.В. про організацію і рівень проведення регіонального засідання методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів. 
                                                                                                    VII. Вирішили:
1. Висловити подяку адміністрації Запорізького педагогічного коледжу за забезпечення умов для якісної роботи РМО.
2. Відзначити високий науково-методичний рівень організації роботи практичного психолога Запорізького педагогічного коледжу. Висловити подяку за високий рівень проведення просвітницького тренінгу «Що означає бути впевненим в собі».
Рішення засідання регіонального методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів вищих педагогічних закладів І рівня акредитації Південного регіону України
З першого питання вирішили:
1. Інформацію Муравської О.А. прийняти до відома.
2. Довести до відома практичних психологів та соціальних педагогів, викладачів педагогіки і психології регіону методичні матеріали інформаційно-методичного вісника методичного об'єднання викладачів психолого-педагогічних дисциплін регіону за 2009-2010 навчальний рік.
З другого питання вирішили:
1. Схвалити досвід роботи практичного психолога, викладачів циклової комісії педагогіки і психології Запорізького педагогічного коледжу щодо створення веб-сторінки циклової комісії.
2. Рекомендувати практичним психологам, соціальним педагогам, цикловим комісіям викладачів педагогіки і психології регіону провести відповідну роботу.
З третього питання вирішили:
1. Детально познайомитися з досвідом з досвідом практичного психолога та викладачів Запорізького педколеджу щодо діагностиці, організації методичної роботи та розвитку обдарованих студентів.
2. Подати методичні матеріали щодо форм і видів методичної роботи циклових комісій викладачів педагогіки і психології для друку в регіональний інформаційно-методичний вісник.
З четвертого питання вирішили:
1. Схвалити досвід роботи практичного психолога Запорізького педколеджу щодо відбору та організації роботи з обдарованою студентською молоддю.
2. Представити матеріали роботи практичного психолога: досвід роботи з психологічної агенції «Психея» в інформаційно-методичному збірнику.
З п'ятого питання вирішили:
1. Продовжувати обмін матеріалами діагностики та психопросвіти, розробками
корекційних занять.
2. Запланувати обговорення проблем щодо роботи зі студентами «групи ризику».
З шостого питання вирішили:
1. Затвердити план роботи РМО практичних психологів та соціальних педагогів на 2011 -2012 навчальний рік з доповненнями.
З сьомого питання вирішили:
1. Висловити подяку адміністрації Запорізького педагогічного коледжу за забезпечення умов для якісної роботи РМО.
2. Відзначити високий науково-методичний рівень організації роботи практичного психолога та циклової комісії викладачів педагогіки і психології Запорізького педагогічного коледжу.
                     
План роботи регіонального методичного практичих психологів
і соціальних педагогів вищих педагогічних закладів І рівня акредитації Південного регіону України
на 2011-2012 навчальний рік.

1. Аналіз результатів діяльності РМО за 2010-2011 навчальний рік.
2. Можливості мінітренінгів в роботи зі студентами «групи ризику».
3. Проблема профілактики суїцидальної поведінки,
4. Обмін матеріалами діагностики та психопросвіти, розробками
корекційних занять під час корекційної та просвітницької діяльності практичного психолога та соціального педагога.
5. Майстер-класи членів регіональної наради з просвітницької діяльності.
6. Планування роботи РМО на 2012-2013 навчальний рік.
                                                           Голова         Муравська О.А.
Пошук
Календар
«  Грудень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2023
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz